Vyzretá saláma s feniklom Finocchiona

Vyzretá saláma s feniklom Finocchiona
search
  • Vyzretá saláma s feniklom Finocchiona
  • Vyzretá saláma s feniklom Finocchiona

Salame Finocchiona I.G.P. 3kg

Vyzretá saláma s feniklom pokrytá bielou plesňou. Saláma Finocchiona je typická toskánska saláma s dlhou tradíciou. Má jemnú chuť feniklu a jemné okorenenie. Taliansky Salame Finocchiona je vyrobený z bravčového mäsa podľa tradičnej vidieckej receptúry. Obsahuje iba starostlivo selektované a kvalitné bravčové mäso, ktoré je nahrubo pomleté, dochutené soľou, mletým čiernym korením, červeným toskánskym vínom a semienkami divokého feniklu, ktorý v stredoveku nahrádzalo korenie. Ten bol v tom čase drahý a vzácny. Saláma Finocchiona zreje po dobu 6 mesiacov. Dnes sa táto saláma vyrába nielen v Toskánsku, ale v celom severnom a strednom Taliansku, a je veľmi obľúbená. Chuť je jemná a svieža, s tónmi feniklu a okoreneného mäsa.

Salumeria Coati
43156
Poznámka k cene
Váha tohoto produktu je iba orientačná a skutočná cena bude prepočítaná podľa reálnej váhy produktu
91,53 €

79.59 bez DPH


Množstvo

Vyzretá saláma s feniklom Finocchiona

Uvedená cena výrobku je za 3kg. Cena bude prepočítaná podľa skutočnej váhy. Salame Finocchiona je originálne od výrobcu porciovaná v 2 - 3kg balení. Pri platbe počkajte na prepočítanie ceny, ktorú pošleme na Vami uvedený e-mail (prvý doručený e-mail je automatický - s potvrdením objednávky, v druhom e-maile pošleme prepočítanú cenu podľa skutočnej váhy.

Názov po slovensky: Vyzretá saláma s feniklom
Zloženie: Bravčové mäso, soľ, dextróza, semienka fenikla, zrnká korenia, mleté korenie, cesnak. Antioxidant E301 Konzervanty E252, E250. Bez glutamátov a mliečnych derivátov. Šupka nie je jedlá
Alergény: neobsahuje

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.