Jedinečná klobása Salsiccia Passita Oro

Jedinečná klobása Salsiccia Passita Oro
search
  • Jedinečná klobása Salsiccia Passita Oro
  • Jedinečná klobása Salsiccia Passita Oro

Salsiccia Passita Oro 500g

Salsiccia Passita Oro je tenká klobása, jedinečná svojho druhu. Pochádza z oblasti Romagna a je typická svojou sladkastou a jemnou chuťou. Vyrába sa podľa starodávnej receptúry z najlepšieho chudého mäsa ošípaných narodených a chovaných v Taliansku. Salsiccia Passita Oro je plnená do prírodných čriev, krátko a veľmi jemne korenená s cieľom získať krehký a sladký produkt, ľahko lúpateľný, s nenapodobiteľnou chuťou a rozplývajúcou sa v ústach. Je ideálnou údeninou pre každý typ konzumácie: od aperitívov po klasickú taliansku doštičku, ako rýchle jedlo alebo olovrant.

Salumeria Clai
43162
Poznámka k cene
Váha tohoto produktu je iba orientačná a skutočná cena bude prepočítaná podľa reálnej váhy produktu
18,63 €

16.20 bez DPH


Množstvo

Jedinečná klobása Salsiccia Passita Oro

Uvedená cena výrobku je za 500g. Cena bude prepočítaná podľa skutočnej váhy. Salsiccia Passita Oro je originálne od výrobcu porciovaná v 500g balení. Pri platbe počkajte na prepočítanie ceny, ktorú pošleme na Vami uvedený e-mail (prvý doručený e-mail je automatický - s potvrdením objednávky, v druhom e-maile pošleme prepočítanú cenu podľa skutočnej váhy.

Producent: Clai S.c.a.
Názov po slovensky: Typický sušený bravčový saláma s bielou plesňou
Zloženie: Bravčové mäso 100%, soľ, dextróza, korenie. Antioxidant E301 Konzervanty E252, E250. Neobsahuje lepok ani mliečne deriváty. Šupka nie je jedlá
Alergény: Neobsahuje

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.